E3 - logo Microsoft Silver partner

Poznaj E3

Kim jesteśmy i co robimy?

E3 to zespół entuzjastów swojej branży. Definiuje nas kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze IT, gruntowna wiedza z zakresu najnowszych technologii oraz pełne zaangażowanie w to, co robimy. Na swoim koncie posiadamy szereg projektów informatycznych z zakresu wirtualizacji i infrastruktury IT.

 

W oparciu o rozwiązania Microsoft świadczymy profesjonalne usługi z zakresu: Cloud Computing, dostarczania aplikacji online, tworzenia aplikacji dedykowanych, wirtualizacji serwerów, desktopów i projektowania prywatnych chmur obliczeniowych.

Naszą misją jest tworzenie wartościowych i optymalnych rozwiązań IT dla biznesu, przyczyniających się do zauważalnych oszczędności w Twojej firmie.

 

Wspierając naszymi działaniami Twój biznes, wytyczamy najlepsze kierunki strategii, która pozwoli osiągnąć Twojej firmie sukces!

Partner Microsoft

Jesteśmy oficjalnym partnerem marki Microsoft. Działamy w oparciu o najlepsze rozwiązania światowego lidera w obszarze technologii informacyjnych, które w połączeniu z naszym wieloletnim branżowym doświadczeniem zapewnią Twojej firmie najwyższą jakość usług.

 

 

2024 © Copyrights E3

realizacja: icube.pl