E3 - logo Microsoft Silver partner

Aplikacje dedykowane

Daj szansę Twojej firmie i zapewnij jej najbardziej optymalne rozwiązanie z zakresu IT!

Projektujemy i tworzymy oprogramowanie dedykowane, aplikacje internetowe, systemy informatyczne dla firm – wykonywane na zamówienie, ściśle pasujące do procesów biznesowych, specyficznych uwarunkowań i wymagań naszych klientów.

Wyróżnia nas nowatorskie myślenie i wykorzystywanie zaawansowanych technologii, głównie z obszaru rozwiązań Microsoft – ASP.NET, ASP.MVC, C#, .net Framework, cloud computing, ale nie tylko.

 
-5%

Zamów licencje dla swojej firmy i zyskaj rabat 5%

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny licencji.

Aplikacje Dedykowane

Najwyższa ochrona danych - Łatwe zarządzanie

Korzystanie z usług tworzenia oprogramowania dedykowanego wydaje się być koniecznością, gdy istnieje potrzeba zintegrowania nowego systemu z pozostałymi aplikacjami użytkowanymi w firmie. Ogólnodostępne oprogramowanie „z półki” nie daje często tak szerokich możliwości jakie wymagają przedsiębiorstwa. Aplikacje dedykowane znajdują zastosowanie w coraz większej ilości firm i instytucji, dla których ważny jest brak sztucznych granic, które często narzucają nam aplikacje niedostosowane do potrzeb naszego przedsiębiorstwa.

Aplication icons
Aplication icons

Rozwiązania „uszyte na miarę”

Każdy klient posiada swoje potrzeby, które są niepowtarzalne. Procesy biznesowe występujące w wielu firmach, jak np. obieg dokumentów, zarządzanie projektami, zarządzanie reklamacjami, pomimo tego, że występują prawie w każdej firmie, są jednak zupełnie inaczej realizowane. Pisząc aplikację dedykowaną dla takich procesów biznesowych, projektujemy ją od podstaw, aby wyzbyć się wszelkich ograniczeń technologicznych oraz zaszłości historycznych wcześniejszych aplikacji. Każda aplikacja jest napisana pod Twoje wymagania.

 

Gwarantowany poziom świadczenia usługi

Mamy świadomość, że każda firma jest inna. Projektując i wdrażając aplikacje dedykowane, mamy możliwość uwzględnić unikatowość dowolnej organizacji. Tworząc aplikacje dedykowane, dostarczamy zawsze rozwiązanie „skrojone na miarę” – aplikacje w pełni spełniające potrzeby i Twoje cele biznesowe, uwzględniając strukturę i kulturę organizacji.

Aplication icons

Co zyskasz?

yellow piglet

Rozwiązania „uszyte na miarę”

yellow piglet

Najwyższa ochrona danych

yellow piglet

Łatwe zarządzanie

yellow piglet

Gwarantowany poziom świadczenia usługi

2024 © Copyrights E3

realizacja: icube.pl