E3 - logo Microsoft Silver partner

Microsoft Azure

Daj szansę Twojej firmie i zapewnij jej najbardziej optymalne rozwiązanie z zakresu IT!

Microsoft Azure to chmura obliczeniowa proponowana przez firmę Microsoft, która oferuje Ci szeroki zakres rozwiązań, baz danych, technologii mobilnych, aplikacyjnych, magazynu i sieci Web. To usługa, w której możesz tworzyć aplikacje korzystając z dowolnego języka, narzędzia lub środowiska.

Microsoft Azure daje Ci możliwość przechowywania i przetwarzania danych, co zwiększa szybkość działania, jednocześnie umożliwiając osiąganie lepszych wyników i zmniejszanie kosztów Twojej firmy. Co wchodzi w skład Microsoft Azure?

 
-5%

Zamów licencje dla swojej firmy i zyskaj rabat 5%

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny licencji.

Co jeszcze wchodzi w skład Microsoft Azure?

Windows Azure

System operacyjny oparty na Windows Server, który służy do otwierania aplikacji w modelu przechowywania w chmurze. To także przestrzeń do składowania danych. Windows Azure jest środowiskiem w pełni dopasowującym się do Twoich potrzeb. Ceny dobierane są w zależności od wykorzystanej przestrzeni hostingowej oraz od zestawu wybranego oprogramowania, co pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Aplication icons
Aplication icons

SQL Azure

Gwarantuje możliwość używania relacyjnej bazy danych wdrożonej do uruchamiania w chmurze. Dzięki systemowi SQL Azure możesz w łatwy i szybki sposób zarządzać ogromną bazą danych. SQL Azure umożliwia skalowalność do tysięcy baz danych. SQL Azure zapewnia najwyższy standard ochrony danych dzięki inspekcji, przywracaniu oraz replikacji geograficznej.

Windows Azure Platform AppFabric

To mechanizmy ułatwiające komunikację między aplikacjami uruchomionymi w chmurach, jak i lokalnie. Windows Azure Platform AppFabric dostarcza dodatkowe funkcjonalności w postaci usług, wśród których znajdują się procesy pozwalające tworzyć chmurę hybrydową, zapewniając tym samym bezpieczne połączenie między zasobami lokalnymi a zdalnymi. To także mechanizmy odpowiedzialne za kontrolowanie dostępu do danych usług oferowanych przez Microsoft Azure.

Aplication icons

Co zyskasz?

yellow piglet

Optymalna cena za faktyczne zużycie

yellow piglet

Łatwe zarządzanie ogromną bazą danych

yellow piglet

Prosty dostęp do aplikacji

yellow piglet

Bezpieczeństwo danych również poza biurem

2024 © Copyrights E3

realizacja: icube.pl