E3 - logo Microsoft Silver partner

Office 365

Daj szansę Twojej firmie i zapewnij jej najbardziej optymalne rozwiązanie z zakresu IT!

…czyli Twoje biuro tam gdzie Ty. Usługę Office 365 tworzy zbiór najnowszych aplikacji i usług dostępnych w chmurze. Office 365 daje Ci możliwość tworzenia i edycji plików dostępnych w pakiecie Office 2016 poprzez przeglądarkę internetową, pocztę e-mail oraz za pomocą urządzeń mobilnych.

Korzystając z usługi Office 365 zyskujesz możliwość zapisywania plików na dysku lokalnym oraz wirtualnym o nieograniczonej pojemności – One Drive, a także aktualizowaną na bieżąco wersję oprogramowania Microsoft Office 2016. Office 365 to nie tylko dostęp do poczty e-mail klasy biznesowej (Outlook), cyfrowego notatnika (One Note) i komunikatora (Microsoft Lync). Co jeszcze wchodzi w skład Office 365?

 
-5%

Zamów licencje dla swojej firmy i zyskaj rabat 5%

Jesteśmy oficjalnym partnerem Microsoft. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny licencji.

Co jeszcze wchodzi w skład Office 365?

Word, Excel, PowerPoint, OneNote

Aktualizowane na bieżąco, dobrze znane narzędzia, dostępne jako usługa w chmurze. Dzięki pakietowi zyskujesz możliwość szybkiego i łatwego pracowywania danych czy raportów firmowych. W każdym miejscu i o każdej porze możesz tworzyć dokumenty tekstowe i wysokiej jakości prezentacje. Możliwość edycji online zapewni Ci łatwą współpracę z pracownikami oraz pozwala zaoszczędzić czas.

Aplication icons
Aplication icons

Microsoft Publisher

Pozwoli Ci tworzyć i udostępniać wysokiej jakości materiały marketingowe z możliwością ich późniejszego wydrukowania, przesyłania pocztą e-mail i zamieszczania w sieci Web. Wszelkie utworzone przez Ciebie dokumenty są zapisywane w chmurze. Możesz pracować nad nimi wspólnie ze swoimi pracownikami jednocześnie.

Microsoft Access

Z tym narzędziem w prosty sposób stworzysz bazy danych w formatach, które będą odpowiednie dla Ciebie i dla Twojej firmy. Microsoft Access ułatwi Ci i usprawni zarządzanie firmą. Dane zapisywane są automatycznie w bazie SQL, co zapewnia im większe bezpieczeństwo i jednocześnie możesz je szybko udostępnić swoim współpracownikom.

Aplication icons

Co zyskasz?

yellow piglet

Oszczędność czasu i finansów

yellow piglet

Wsparcie techniczne przez cały rok

yellow piglet

Gwarantowany poziom świadczenia usługi

yellow piglet

Działa również bez dostępu do internetu

2024 © Copyrights E3

realizacja: icube.pl