E3 - logo Microsoft Silver partner

Biznes w chmurze - dlaczego warto?

Coraz więcej firm decyduje się na wynajem aplikacji, mocy obliczeniowej i przestrzeni do magazynowania swoich danych. Jakie korzyści przynosi wdrożenie takiego rozwiązania?

Przeniesienie danych do chmury to krok milowy w obszarze porządkowania i zarządzania danymi Twojej firmy. Dowiedz się, co zyskasz korzystając z przeniesienia swojego biznesu do chmury.

 

Zmniejszenie kosztów, czyli najlepsza cena za otrzymaną wydajność

 

Przechowywanie wszystkich baz danych, programów, czy aplikacji, z których korzystasz na co dzień w firmie, wymusza zakup serwerów. Ich kupno i koszty utrzymania nie należą do małych wydatków, a i ryzyko ich awaryjności jest dość spore. Przechowywanie danych w chmurze jest całkowicie skalowalne. Oznacza to, że korzystasz wyłącznie z potrzebnych przestrzeni serwerowych. Płatność zgodnie z użyciem faktycznym możesz regulować  z popytem, co sprawi, iż zapłacisz tylko za to, co rzeczywiście zużyjesz.

 

Mobilność – biuro tam gdzie Ty

Niezależnie gdzie się znajdujesz Twoje biuro możesz mieć zawsze pod ręką. Wszystkie niezbędne oferty, dokumenty, prezentacje, czy kontakty masz zawsze przy sobie. Mając do nich stały dostęp z pewnością usprawnisz pracę swoją i swoich pracowników. Dodatkowo praca na danym dokumencie może odbywać się jednocześnie przez kilka osób. Zdalna praca zespołowa nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

 

Niezawodność gwarantowana

Przechowywanie danych w chmurze pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych stresów związanych z ewentualnym przeciążeniem, czy zniszczeniem Twoich serwerów, co w tym drugim przypadku może skończyć się utratą danych. Dzięki rozwiązaniom chmurowym zyskujesz gwarancje płynności i pewności usług.

 

Bezpieczeństwo przechowywania danych

Decydując się na przechowywanie danych w chmurze możesz być pewien najlepszych standardów bezpieczeństwa, które oferuje Ci firma Microsoft. Nie musisz się martwić o utratę danych. Oferowane przez firmę Microsoft platformy, w trosce o bezpieczeństwo Twojej firmy,  tworzą m.in. kopie zapasowe, a także wymuszają stosowanie silnych haseł. Zyskujesz ponadto finansową gwarancję bezpieczeństwa. Więcej na temat bezpieczeństwa w obszarze przechowywania danych przeczytasz we wpisie: Czy przechowywanie danych w chmurze jest bezpieczne?

 

Porządek w pracy

Rozwiązania, które daje Ci przechowywanie danych w chmurze pozwolą Ci zachować porządek w dokumentacji, czy skrzynce mailowej. Dzięki możliwości zapisywania plików w jednym miejscu – na dysku wirtualnym One Drive dla Firm – zaoszczędzisz swój czas.

Kim jesteśmy?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

2024 © Copyrights E3

realizacja: icube.pl